czwartek, 29 grudnia 2011

Życzenia, wspomnienia......

Tym razem będę jedną z pierwszych i to właśnie dziś złożę Wam wszystkim                                          drogie e-koleżanki życzenia :                           

Lepszego Nowego Roku 2012

Bardzo chcę zrekompensować brak życzeń świątecznych, których Wam nie złożyłam, ale na usprawiedliwienie muszę przyznać,że mój komputerek całkowicie odmówił współpracy i musiałam go wysłać do "sanatorium".
Teraz całkowicie wypoczęty pozwala mi na podzielenie się z Wami ostatnimi wrażeniami.
Po raz pierwszy w życiu przeżyłam dwie Wigilie (pełnowartościowe !!!). Pierwsza odbyła się w naszym domu tydzień przed kalendarzową i pełne przygotowania, atmosfera, udekorowany stół, kolędowanie,choinka           i .......Św. Mikołaj. Po tygodniu znów bieganina,szykowanie,dekorowanie stołu, kolędy,choinka i Św. Mikołaj ale zmiana miejsca - działka i domek w klimacie Alpejskim, cudownie.
Dlaczego tak fajnie u nas było w tym roku...? Ponieważ pierwszą Wigilię spędzaliśmy z mamą, która później wyjeżdżała na święta do swojej siostry, a ta prawdziwa była spędzona wraz z moją siostrą.Zaraz, zaraz każda z nich była spędzona jak należy, więc każda była prawdziwa. Fantastyczne uczucie mieć wyyyyyyydłużone święta. Tego również Wam życzę w nowym roku!!!!!
A teraz kilka foto-wspominek:Jednocześnie będę bardzo rada pokazać Wam jakie prezenty przygotowałam własnoręcznie dla swoich najbliższych.
Dla mojej siostry powstał serwetnik i świeca dokładnie w tym samym klimacie.Niestety świeca nie została uwieczniona na zdjęciach.


Poniżej kalendarz na 2012 rok , którego okładka to zbiór rodzinnych zdjęć, a tak dokładniej to zdjęcia głównie naszych dzieci.Kalendarz dla mojego męża.

Tak więc minął czas świąt i przyszedł moment przygotowań do godnego przyjęcia Nowego Roku . Gdy ucichną dźwięki Sylwestrowego balu i nie będzie słychać też fajerwerków wejdziemy prawdziwie w Nowy Rok, więc Wam życzę raz jeszcze Wspaniałego Roku 2012!!!!!


1 komentarz:

  1. Śliczne rezencioszki zrobiłaś dla najbliższych! Na Nowy Rok życzę Ci dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wielu, wielu pomysłów, które będziemy podziwiać na Twoim blogu :)

    OdpowiedzUsuń